
| Gyártói jelölés | 39-01-2045 |
|---|---|
| RoHS | igen |
| Gyártó | MOLEX |
| Csatlakozó | dugó |
| Szín | natúr |
| Széria | Mini-Fit Jr. |
| Üzemi hőmérséklet | -40...105°C |
| Csatlakozó típusa | érintkezők nélkül, vezeték - vezeték/lemez |
| Csatlakozó fajta | aljzat, anya |
| Pinek száma | 4 |
| Elektromos szerelés | préselés |
| Mechanikai szerelés | vezetékre |
| Érintkező raszter | 4.2mm |
| Csatlakozó kivezetésrendszer | 2x2 |
| Névleges feszültség | 600V |
| Éghetőségi fokozat | UL94V-0 |
| Blokkolás fajtája | latch, patent |
| Alias | 39012045 |
Kereskedelmi név: Molex, LLC
Postai cím: 2222 Wellington Court, Lisle, IL 60532, USA
Elektronikus cím: https://www.molex.com/
| 1+ | 149 Ft |
|---|---|
| 5+ | 93,08 Ft |
| 10+ | 70,24 Ft |
| 20+ | 58,40 Ft |
| 50+ | 50,54 Ft |
ikonjára. | Elérhetőség | Menny. |
|---|---|
| 3 munkanap | > 20000 |
| 10-15 munkanap | > 20000 |
A csomagküldés a magyarországi HESTORE raktárból történik.