
| Gyártó | FISCHER ELEKTRONIK |
|---|---|
| Anyag | Alumínium |
| Szín | natúr |
| Hosszúság | 100mm |
| Termikus rezisztencia | 2.8K/W |
| Szélesség | 88mm |
| Magasság | 26mm |
| Felületkezelés | nyers |
Kereskedelmi név: HESTORE Hungary Kft
Postai cím: 1163. Budapest, Cziráki utca 26-32
Elektronikus cím: https://www.hestore.hu/
A csomagküldés a magyarországi HESTORE raktárból történik.