
| Gyártói jelölés | ULN2803A |
|---|---|
| Gyártó | STMICROELECTRONICS |
| Tokozás | DIP18 |
| Kimeneti feszültség | 50V |
| Bemeneti feszültség | 30V |
| Szerelés | THT |
| Üzemi hőmérséklet | -20...85°C |
| Az integrált áramkör típusa | driver |
| Csatornák száma | 8 |
| Fajta integrált áramkör | darlington |
| Kimeneti áram | 0.5A, 500mA |
| Integrált áramkör fajtája | tranzisztor mező, darlington |
Kereskedelmi név: HESTORE Hungary Kft
Postai cím: 1163. Budapest, Cziráki utca 26-32
Elektronikus cím: https://www.hestore.hu/
| 1+ | 222 Ft |
|---|---|
| 5+ | 139 Ft |
| 10+ | 115 Ft |
| 20+ | 103 Ft |
| 60+ | 93,64 Ft |
ikonjára. | Elérhetőség | Menny. |
|---|---|
| Raktáron | > 500 |
| 3 munkanap | > 7500 |
| 10-15 munkanap | > 1000 |
A csomagküldés a magyarországi HESTORE raktárból történik.