
| RoHS | igen |
|---|---|
| Gyártó | STMICROELECTRONICS |
| Tokozás | TO218, SOT93 |
| Teljesítmény | 150W |
| Szerelés | THT |
| Tranzisztor típusa | NPN, darlington |
| Polaritás | bipoláris |
| kollektor - emitter feszültség | 100V |
| Kollektoráram | 15A |
| Tranzisztor erősítése | 750 |
| Fajta tranzisztor | darlington |
Kereskedelmi név: HESTORE Hungary Kft
Postai cím: 1163. Budapest, Cziráki utca 26-32
Elektronikus cím: https://www.hestore.hu/
A csomagküldés a magyarországi HESTORE raktárból történik.