
| Gyártói jelölés | MC34063ACN |
|---|---|
| RoHS | igen |
| Gyártó | STMICROELECTRONICS |
| Tokozás | DIP8 |
| Frekvencia | 33...100kHz |
| Kimeneti feszültség | 1.25...38V DC |
| Bemeneti feszültség | 3...40V DC |
| Szerelés | THT |
| Üzemi hőmérséklet | 0...70°C |
| Az integrált áramkör típusa | driver |
| Csatornák száma | 1 |
| Fajta integrált áramkör | DC/DC konverter |
| DC betáp áram | 2.5mA |
| Kimeneti áram | 1.5A |
| Integrált áramkör fajtája | DC/DC konverter |
| Topológia | boost, buck, buck-boost |
Kereskedelmi név: HESTORE Hungary Kft
Postai cím: 1163. Budapest, Cziráki utca 26-32
Elektronikus cím: https://www.hestore.hu/
| 1+ | 513 Ft |
|---|---|
| 5+ | 325 Ft |
| 10+ | 298 Ft |
| 20+ | 282 Ft |
| 50+ | 268 Ft |
ikonjára. | Elérhetőség | Menny. |
|---|---|
| Raktáron | > 150 |
| 3 munkanap | > 500 |
A csomagküldés a magyarországi HESTORE raktárból történik.