
| Gyártói jelölés | OPA1655DR |
|---|---|
| RoHS | igen |
| Gyártó | TEXAS INSTRUMENTS |
| Tokozás | SO8 |
| Széria | SoundPlus™ |
| Szerelés | SMD |
| Fajta csomagolás | tekercs, szalag |
| Üzemi hőmérséklet | -40...125°C |
| Az integrált áramkör típusa | audio erősítő |
| Csatornák száma | 1 |
| Integrált áramkör tulajdonságai | rail-to-rail output |
| Mennyiség a csomagolásban | 2500db |
| Átviteli sáv | 53MHz |
| Feszültségnövekedés sebessége | 24V/μs |
| Tápfeszültség tartomány | 4.5...36V DC, ± 2.25...18V DC |
Kereskedelmi név: Texas Instruments Japan Ltd
Postai cím: 12500 T I Blvd Ste T
Dallas, TX 75243
Elektronikus cím: https://ti.com
| 1+ | 1 035 Ft |
|---|---|
| 5+ | 826 Ft |
| 10+ | 790 Ft |
| 20+ | 766 Ft |
| 50+ | 739 Ft |
ikonjára. | Elérhetőség | Menny. |
|---|---|
| 3 munkanap | > 10000 |
| 10-15 munkanap | > 350 |
A csomagküldés a magyarországi HESTORE raktárból történik.