
| Gyártói jelölés | DDR-60L-12 |
|---|---|
| RoHS | igen |
| Gyártó | MEAN WELL |
| Teljesítmény | 60W |
| Kimeneti feszültség | 12V DC |
| Bemeneti feszültség | 18...75V DC |
| Széria | DDR |
| Szerelés | DIN sínre |
| Üzemi hőmérséklet | -40...85°C |
| Korpusz mérete | 52.5x90x54.5mm |
| Kimeneti áram | 5A |
| Elektromos csatlakozás | csavaros sorkapocs |
| Védelem | zárlat ellen védett, túlterhelés védett, túlfeszültség védett, fordított polarizáció ellen, feszültségcsökkenés |
| Kimenetek száma | 1 |
| Külső méretek | 52.5x90x54.5mm |
| Hatásfok | 91% |
| Figyelem! | teljes terhelés melletti névleges paraméterek |
| Konverter típusa | DC/DC |
Kereskedelmi név: HESTORE Hungary Kft
Postai cím: 1163. Budapest, Cziráki utca 26-32
Elektronikus cím: https://www.hestore.hu/
| 1+ | 10 871 Ft |
|---|---|
| 5+ | 10 258 Ft |
| 10+ | 10 062 Ft |
| 20+ | 9 876 Ft |
| 50+ | 9 607 Ft |
ikonjára. | Elérhetőség | Menny. |
|---|---|
| 3 munkanap | > 100 |




A csomagküldés a magyarországi HESTORE raktárból történik.