
| Gyártói jelölés | DDR-60G-15 |
|---|---|
| RoHS | igen |
| Gyártó | MEAN WELL |
| Teljesítmény | 60W |
| Kimeneti feszültség | 15V DC |
| Bemeneti feszültség | 9...36V DC |
| Széria | DDR |
| Szerelés | DIN sínre |
| Üzemi hőmérséklet | -40...85°C |
| Korpusz mérete | 52.5x90x54.5mm |
| Kimeneti áram | 4A |
| Elektromos csatlakozás | csavaros sorkapocs |
| Védelem | zárlat ellen védett, túlterhelés védett, túlfeszültség védett, fordított polarizáció ellen, feszültségcsökkenés |
| Kimenetek száma | 1 |
| Külső méretek | 52.5x90x54.5mm |
| Hatásfok | 91% |
| Figyelem! | teljes terhelés melletti névleges paraméterek |
| Konverter típusa | DC/DC |
Kereskedelmi név: HESTORE Hungary Kft
Postai cím: 1163. Budapest, Cziráki utca 26-32
Elektronikus cím: https://www.hestore.hu/
| 1+ | 11 600 Ft |
|---|---|
| 5+ | 10 958 Ft |
| 10+ | 10 749 Ft |
| 20+ | 10 551 Ft |
| 50+ | 10 265 Ft |
ikonjára. | Elérhetőség | Menny. |
|---|---|
| 3 munkanap | > 150 |




A csomagküldés a magyarországi HESTORE raktárból történik.