
| Gyártói jelölés | DDR-15G-3.3 |
|---|---|
| RoHS | igen |
| Gyártó | MEAN WELL |
| Teljesítmény | 11,6W |
| Kimeneti feszültség | 3.3V DC |
| Bemeneti feszültség | 9...36V DC |
| Széria | DDR |
| Szerelés | DIN sínre |
| Üzemi hőmérséklet | -40...85°C |
| Korpusz mérete | 17,5x90x54,5mm |
| Kimeneti áram | 3.5A |
| Elektromos csatlakozás | csavaros sorkapocs |
| Védelem | zárlat ellen védett, túlterhelés védett, túlfeszültség védett, fordított polarizáció ellen, feszültségcsökkenés |
| Kimenetek száma | 1 |
| Külső méretek | 17,5x90x54,5mm |
| Hatásfok | 84% |
| Figyelem! | teljes terhelés melletti névleges paraméterek |
| Konverter típusa | DC/DC |
Kereskedelmi név: HESTORE Hungary Kft
Postai cím: 1163. Budapest, Cziráki utca 26-32
Elektronikus cím: https://www.hestore.hu/
| 1+ | 6 656 Ft |
|---|---|
| 5+ | 6 216 Ft |
| 10+ | 6 088 Ft |
| 20+ | 5 972 Ft |
| 50+ | 5 807 Ft |
ikonjára. | Elérhetőség | Menny. |
|---|---|
| 3 munkanap | > 500 |




A csomagküldés a magyarországi HESTORE raktárból történik.