
| Gyártói jelölés | DDR-120A-24 |
|---|---|
| RoHS | igen |
| Gyártó | MEAN WELL |
| Teljesítmény | 100,8W |
| Kimeneti feszültség | 24V DC |
| Bemeneti feszültség | 9...18V DC |
| Széria | DDR |
| Szerelés | DIN sínre |
| Üzemi hőmérséklet | -40...70°C |
| Korpusz mérete | 32x125,2x102mm |
| Kimeneti áram | 4.2A |
| Elektromos csatlakozás | csavaros sorkapocs |
| Védelem | zárlat ellen védett, túlterhelés védett, túlfeszültség védett, fordított polarizáció ellen, feszültségcsökkenés |
| Kimenetek száma | 1 |
| Külső méretek | 32x125,2x102mm |
| Hatásfok | 88.5% |
| Figyelem! | teljes terhelés melletti névleges paraméterek |
| Konverter típusa | DC/DC |
Kereskedelmi név: HESTORE Hungary Kft
Postai cím: 1163. Budapest, Cziráki utca 26-32
Elektronikus cím: https://www.hestore.hu/
| 1+ | 24 804 Ft |
|---|---|
| 5+ | 23 621 Ft |
| 10+ | 23 196 Ft |
| 20+ | 22 781 Ft |
| 50+ | 22 170 Ft |
ikonjára. | Elérhetőség | Menny. |
|---|---|
| 3 munkanap | > 500 |
A csomagküldés a magyarországi HESTORE raktárból történik.