
| Manufacturer partno | 632.325 |
|---|---|
| Manufacturer | ESKA |
| Kind of package | bag |
| Rated voltage | 250V AC |
| Current rating | 6.3A |
| Contact plating | nickel plated |
| Fuse size | 6.3x32mm |
| Contact material | brass |
| Manufacturer series | 632.300 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | time-lag |
| Breaking capacity | 35A |
| Fuses application | standard applications |
| Fuses features | Extinguishing agent |
| Kind of fuse | cylindrical, glass, miniature |
Trade name: HESTORE Hungary Ltd
Postal address: Cziraki street 26-32, Budapest, H1163
Electronic address: https://www.hestore.hu/
| 1+ | 194 Ft |
|---|---|
| 5+ | 121 Ft |
| 10+ | 97,78 Ft |
| 20+ | 85,46 Ft |
| 50+ | 76,89 Ft |
icon on top menu. | Availability | Qu. |
|---|---|
| In stock | > 50 |
| 3 workdays | > 500 |
The products in your cart will be delivered from the HESTORE warehouse in Hungary.