
| Gyártói jelölés | LM350T/NOPB |
|---|---|
| RoHS | igen |
| Gyártó | TEXAS INSTRUMENTS |
| Tokozás | TO220, TO220-3 |
| Kimeneti feszültség | 1.2...33V |
| Bemeneti feszültség | 4,2...35V |
| Szerelés | THT |
| Fajta csomagolás | tubus |
| Üzemi hőmérséklet | 0...125°C |
| Az integrált áramkör típusa | feszültség stabilizátor |
| Csatornák száma | 1 |
| Kimeneti áram | 3A |
| Fajta feszültség stabilizátor | lineáris, szabályozható |
| Hűtőborda vastagság | 1.22...1.32mm |
| Feszültségesés | 2,3V |
Kereskedelmi név: Texas Instruments Japan Ltd
Postai cím: 12500 T I Blvd Ste T
Dallas, TX 75243
Elektronikus cím: https://ti.com
| 1+ | 688 Ft |
|---|---|
| 10+ | 475 Ft |
| 45+ | 453 Ft |
| 90+ | 444 Ft |
| 180+ | 435 Ft |
ikonjára. | Elérhetőség | Menny. |
|---|---|
| Raktáron | > 20 |
| 3 munkanap | > 4000 |
| 10-15 munkanap | > 2000 |
A csomagküldés a magyarországi HESTORE raktárból történik.