
| RoHS | igen |
|---|---|
| Gyártó | STMICROELECTRONICS, ON SEMICONDUCTOR (FAIRCHILD) |
| Tokozás | TO126 |
| Frekvencia | 3MHz |
| Teljesítmény | 25W |
| Szerelés | THT |
| Tranzisztor típusa | PNP |
| Polaritás | bipoláris |
| kollektor - emitter feszültség | 100V, 80V |
| Kollektoráram | 2A |
| Tranzisztor erősítése | 25...40 |
| Teljesítmény elosztás | 25W |
Kereskedelmi név: HESTORE Hungary Kft
Postai cím: 1163. Budapest, Cziráki utca 26-32
Elektronikus cím: https://www.hestore.hu/
| 1+ | 343 Ft |
|---|---|
| 5+ | 214 Ft |
| 10+ | 189 Ft |
| 20+ | 175 Ft |
| 50+ | 165 Ft |
ikonjára. | Elérhetőség | Menny. |
|---|---|
| Raktáron | > 5 |
| 3 munkanap | > 3 |
A csomagküldés a magyarországi HESTORE raktárból történik.