
| RoHS | igen |
|---|---|
| Gyártó | STMICROELECTRONICS |
| Tokozás | TO220-5V, Pentawatt |
| Teljesítmény | 10W |
| Szerelés | THT |
| Az integrált áramkör típusa | audio erősítő |
| Csatornák száma | 1 |
| Tápfeszültség | 8...18V DC |
Kereskedelmi név: HESTORE Hungary Kft
Postai cím: 1163. Budapest, Cziráki utca 26-32
Elektronikus cím: https://www.hestore.hu/
A csomagküldés a magyarországi HESTORE raktárból történik.